MASZ PYTANIE?  POTRZEBUJESZ POMOCY PRZY WYBORZE TKANINY?

ZAPEWNIAMY TELEFONICZNĄ POMOC NASZYCH SPECJALISTÓW

 infolinia +48 505 296 722 

Dlaczego warto zamówić plisy na wymiar?

Dlaczego warto zamówić plisy na wymiar?

Dlaczego warto zamówić plisy na wymiar?

 

W codziennym życiu bardzo mocno stawiamy na to, aby zakupy robić tanio, szybko i skutecznie. Jednak pewnie większość z nas miała na tym polu małe rozczarowanie, bo kiedy przyjechaliśmy do domu z zakupów, produkt okazał się za mały, za krótki, nie w tym odcieniu, a po rozpakowaniu już nie nadawał się do zwrotu…

 

 

 

Przede wszystkim plisa ma pasować!

Żeby plisa należycie spełniała swoje zadanie, musi…pasować do okna, które ma osłaniać. Materiał nie może być ani za długi, ani za krótki. Jej długość czy szerokość powinna być również dopasowana do okna, na którym ma wisieć. Jeśli, choć najmniejsza część nie będzie pasować, cała plisa może nie działać tak, jakbyś tego oczekiwał. Na naszej stronie masz podane wytyczne jak należy zmierzyć okno, żeby dobrać odpowiedni rozmiar plisy.

 

Jeśli będzie dobrze pasować, to docenisz jej jakość!

Zamawiając plisy na wymiar masz wgląd w jej jakość. To od Ciebie zależy jaki kolor, materiał i wymiar mają mieć plisy. Świetnie się sprawdzą na nietypowych oknach - np. dachowych lub narożnikowych. Gdy wybierzesz rolety plisowane, dopasowane do swoich okien masz pewność, że będziesz mieć pełną swobodę podczas użytkowania okna.

 

Idealny wybór w każdym calu!

Gdy zamawiasz plisę okienną na wymiar, wybierasz praktycznie każdą jej część- od tkaniny po mocowania i kolor profili. Zapewniamy Cię, że jest z czego wybierać!  Przy składaniu zamówienia masz dostęp do specyfikacji wszystkich materiałów. Zamawiając u nas masz pewność, że jest to w 100% polski produkt objęty gwarancją producenta (obejmuje ona serwis gwarancyjny i pogwarancyjny).

 

 

 

A cena?

Tu mamy bardzo dobrą wiadomość! Cena jest porównywalna do tej, którą znajdziesz w marketach. Przewaga jednak jest taka, że tam kupujesz gotowy produkt, a u nas jest on spersonalizowany- zaprojektowany specjalnie na Twoje potrzeby.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl