MASZ PYTANIE?  POTRZEBUJESZ POMOCY PRZY WYBORZE TKANINY?

ZAPEWNIAMY TELEFONICZNĄ POMOC NASZYCH SPECJALISTÓW

 infolinia +48 505 296 722 

Jak poprawić jakość snu - tkaniny BLACKOUT I HONEYCOMB

Jak poprawić jakość snu - tkaniny BLACKOUT I HONEYCOMB

Codziennie poświęcamy około 1/3 doby na nocny odpoczynek. Nie zawsze jest to jednak czas spędzony efektywnie: problemy z zasypianiem i uczucie zmęczenia po wybudzeniu towarzyszą wielu z nas na jakimś etapie życia. Czasem problem leży gdzieś głębiej i należy zwrócić się o pomoc do specjalisty; czasem wystarczy tylko zadbać o przestrzeń, którą zamieszkujemy.

Jeśli miewasz problemy ze snem, to mamy na to rozwiązanie – a nawet dwa.

Jak poprawić jakość snu? - Materiał typu blackout i honeycomb

1. Plisy z tkaniną BLACKOUT

Wariant blackout to tkaniny zaciemniające o nieprzepuszczalności światła na poziomie 90-100%. Polecane są szczególnie do mocno nasłonecznionych pomieszczeń w prywatnych domach i mieszkaniach, a także w biurach, salach konferencyjnych i innych przestrzeniach użytkowych. Mogą być wykonane z bawełny lub poliestru, z domieszką innych materiałów. Warto wziąć pod uwagę fakt, że minimalna ilość światła może się mimo wszystko przedostawać przez otwory na sznurki oraz boczne części plis.

2. Plisy z tkaniną HONEYCOMB

To plisy o szczególnej strukturze przypominającej plaster miodu. Dzięki podwójnej warstwie materiału otwory na sznurek są niewidoczne, a do tego wzrastają właściwości zaciemniające i termoizolacyjne tkaniny. Wariant z tkaniną honeycomb doskonały jest zwłaszcza do okien dachowych.

Tkaniny zaciemniające o różnych parametrach

Niezależnie od tego, który wariant wybierzesz do swojego mieszkania, każdy z nich możesz dostosować do swoich potrzeb. Materiał typu blackout oraz jego odmianę honeycomb wykonać można w wielu różnych kolorach: nie tylko w klasycznej czerni i bieli, ale także w różnych odcieniach beżu, żółci i zieleni. Pamiętaj, że kolor materiału również będzie miał wpływ na stopień przepuszczania światła do pomieszczenia. Do wyboru pozostaje również kolor profili: to różne odcienie naturalnego drewna i inne, neutralne barwy, które wpasują się w każdy styl aranżacyjny. Wszystkie z nich są łatwe w montażu i czyszczeniu.

W Plisa Koncept wybierasz także jeden z czterech rodzajów mocowania (inwazyjne i bezinwazyjne), szerokość oraz wysokość plis blackout oraz honeycomb. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia wszystkich szczegółów zamówienia, które zapewni Ci zdrowy i spokojny sen.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl