MASZ PYTANIE?  POTRZEBUJESZ POMOCY PRZY WYBORZE TKANINY?

ZAPEWNIAMY TELEFONICZNĄ POMOC NASZYCH SPECJALISTÓW

 infolinia +48 505 296 722 

Jak przetrwać upalne dni na poddaszu?

Jak przetrwać upalne dni na poddaszu?

Choć pokój na poddaszu wydaje się wyjątkowo klimatycznym i zacisznym miejscem, niepozbawione jest ono pewnych istotnych wad. Silnie rażące promienie słońca wpadające przez szyby, nieznośnie nagrzane wnętrze, pełnia księżyca utrudniająca zaśnięcie... brzmi znajomo? To problemy, które napotykamy w wielu różnych pomieszczeniach, jednak to poddasze jest na nie najbardziej narażone. Aby oszczędzić sobie tego typu “atrakcji”, warto założyć plisy na okna dachowe. Najlepiej takie z tkaniną HONEYCOMB!

HONEYCOMB: tkanina o strukturze plastra miodu

Natura od zawsze stanowi jedno z największych źródeł inspiracji dla człowieka. Tak stało się i w tym przypadku – struktura plastra miodu imitowana jest bowiem w produkcji wielu materiałów, w tym tkanin do rolet okiennych.

Plisy z tkaniną HONEYCOMB to struktura złożona z podwójnej warstwy materiału, która zapewnia pełną i profesjonalną osłonę okien dachowych. Odpowiednia gramatura materiału Palma BO HONEYCOMB zapewnia mu optymalne wskaźniki dotyczące odbicia, transmisji i absorpcji światła, a także odporności na utratę koloru. Ten system rolet to także dużo lepsza termoizolacja pomieszczenia (zarówno w lecie, jak i w zimie), większy stopień zaciemnienia niż w przypadku tradycyjnych rozwiązań, równomierne rozłożenie materiału oraz łatwy montaż, który nie pozostawia widocznych śladów (brak widocznych otworów na sznurek).

Rolety na okna dachowe w formie plis to także niespotykana wygoda użytkowania - możesz je regulować według własnych potrzeb, zasłaniając wybraną część szyby. Ciche, dyskretne i niezwykle skuteczne – a wszystko w doskonałej cenie i dostępne do zakupu przez Internet.

Rolety dachowe na zamówienie

Jak każde inne osłony, plisy na okna dachowe można dowolnie dostosować do własnych potrzeb i preferencji. Możesz więc wybrać rodzaj mocowania rolet, kolor materiału i profilu oraz wymiary całej konstrukcji. Zamów próbki materiału i przekonaj się, jak nieprzepuszczalna jest plisa z tkaniną Palma BO HONEYCOMB!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl