MASZ PYTANIE?  POTRZEBUJESZ POMOCY PRZY WYBORZE TKANINY?

ZAPEWNIAMY TELEFONICZNĄ POMOC NASZYCH SPECJALISTÓW

 infolinia +48 505 296 722 

Przywitaj z nami jesień! Jak dopasować plisy okienne do jesiennych trendów wnętrzarskich

Przywitaj z nami jesień! Jak dopasować plisy okienne do jesiennych trendów wnętrzarskich

W okresie jesiennym szybciej robi się ciemno. Mamy wtedy większą potrzebę spędzenia czasu w naszych ukochanych czterech ścianach, przy kubku ciepłej herbaty, pod kocem, w wełnianych skarpetkach i z dobrą książką…

Gdy przeglądamy internet, niedługo przed nadejściem kalendarzowej jesieni, możemy natrafić na zdjęcia, posty, artykuły dotyczące urządzania wnętrz i nadchodzących trendów. Trudno oprzeć się tym barwom i tkaninom. Ze zdjęć wręcz unosi się zapach goździków, miodu czy cytryny. Nagle rośnie w nas wielka potrzeba, żeby delikatnie przearanżować nasze wnętrza na bardziej przytulne i ciepłe.

Spędzamy wiele godzin w domu, a że za oknem jest już ciemno, włączamy lampy, lampki i lampeczki, więc zauważamy potrzebę odcięcia się od wszelkich potencjalnych sąsiedzkich spojrzeń…I tu na przeciw wychodzą nam plisy okienne.

 Przytulnie z żaluzjami plisowanymi? Czemu nie!

Mimo że rolety plisowane kojarzyć się mogą mało „przytulnie”, to chcemy Ci powiedzieć, że wcale nie musi tak być! Dzięki szerokiej gamie różnych tkanin w przeróżnych kolorach możesz w bardzo prosty sposób przeprowadzić małą transformację swoich wnętrz.

 

Powitaj jesień w swoich progach

Teraz jest wspaniały czas, żeby wprowadzić trochę koloru do domu. Beże i ciepłe brązy są dobrą bazą, ale warto trochę „zaszaleć" i wprowadzić nieco odważniejsze rozwiązani. Pięknie odnajdą się w pomieszczeniach słoneczne kolory takie jak musztardowy czy ciepły pomarańczowy lub bardzo intensywne i odważne kolory butelkowej zieleni czy nasyconej burgundy. Tak ubrane okna z pewnością ucieszą Twoje oko.

 

Modnie i oszczędnie

Dobrze dopasowana do okna tkanina ociepli wnętrze - nie tylko wizualnie, ale i faktycznie przyczyni się do redukcji nadmiernej utraty ciepła. Dobrze to wszystko brzmi, prawda?

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl