MASZ PYTANIE?  POTRZEBUJESZ POMOCY PRZY WYBORZE TKANINY?

ZAPEWNIAMY TELEFONICZNĄ POMOC NASZYCH SPECJALISTÓW

 infolinia +48 505 296 722 

Tkaniny odporne na plamy? To możliwe!

Tkaniny odporne na plamy

Tkaniny odporne na plamy? To możliwe!
 
Jeśli poszukują Państwo rozwiązań, które będą nie tylko doskonale się prezentować, lecz także spełniać wysokie wymagania pod kątem praktyczności i żywotności, nowoczesne tkaniny plisowane z innowacyjną powłoką STAIN STOP to propozycja, której zdecydowanie warto się przyjrzeć.

Dzięki temu  rozwiązaniu tkaniny z kolekcji Noblige DB  łatwo się czyszczą, a wchłanianie brudu i tłuszczu w ich powierzchnię jest mocno ograniczone. To gwarancja jeszcze bardziej komfortowego codziennego użytkowania.


 
Nowoczesne rozwiązania w służbie funkcjonalności
 
System impregnacji STAIN STOP, to najwyższej klasy ochrona przed plamami wynikającymi z codziennego używania materiałów — niestraszne są im słodkie napoje, kawa, ocet, miód czy owoce wraz ze swoimi naturalnymi cukrami i barwnikami. Powłoka jest także odporna na wszelkiego rodzaju wilgotne plamy na bazie wody. Przesłony z takim rozwiązaniem świetnie sprawdzają się w pomieszczeniach o zwiększonym ryzyku zabrudzeń — w kuchniach i łazienkach. Co ważne, impregnacja w żaden sposób nie oddziałuje negatywnie na design i estetyczne aspekty naszych plis.


 
Nowoczesny standard w ekologicznym wydaniu
 
Dbamy o holistyczną jakość naszych propozycji, dlatego rozwiązanie, które stosujemy, jest w pełni bezpieczne. Zostało ono opracowane w technologii OEKO-TEX®, zapewniającej standard jakości kompatybilny z troską o środowisko naturalne. Użyte materiały nie zawierają szkodliwych, chemicznych substancji, które mogłyby negatywnie oddziaływać na otoczenie, a także na zdrowie użytkowników.
 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl