MASZ PYTANIE?  POTRZEBUJESZ POMOCY PRZY WYBORZE TKANINY?

ZAPEWNIAMY TELEFONICZNĄ POMOC NASZYCH SPECJALISTÓW

 infolinia +48 505 296 722 

VERY PERI - kolor roku 2022!

VERY PERI - kolor roku 2022!

VERY PERI - kolor roku 2022!

 

Instytut Pantone ogłosił, że to właśnie VERY PERI będzie kolorem tego roku. Czy kolor barwinkowy będzie hitem?

PANTONE 17-3938 Very Peri jest przedstawiany jako najszczęśliwszy oraz najcieplejszy odcień niebieskiego. Barwinkowy (tak Pantone go opisuje, a nazwa nawiązuje do kwiatu- Barwinka) łączy w sobie niebieskości i fiolet, co daje przepiękny, lawendowy błękit.

 

Co on oznacza?

Kolor ten nawiązuje do życia w tych trudnych dla nas wszystkich czasach- w czasach transformacji, kiedy to wychodzimy z izolacji, gdzie zmieniają się przekonania i standardy życia. PANTONE 17-3938 Very Peri to symbol globalnej przemiany.

 

Jakie zadanie ma ten kolor?

Przede wszystkim ma nas zachęcać do kreatywności, rozbudzić w nas pomysłowość i pokazać, że możemy myśleć poza schematami. Ma za zadanie również otwierać nas na rzeczy nowe, nową wizję świata i życia oraz pomóc nam w odnalezieniu się w nowych sytuacjach, które na nas niewątpliwie czekają.

 

Hit czy kit?

Ten nietuzinkowy kolor jest bardzo ciekawym wyborem. Należy on do pastelowej rodziny kolorów i to właśnie z innymi pastelami pięknie będzie się uzupełniał. I choć mówi się, że jasny liliowy kolor był już obecny w modzie i designie w poprzednich latach, to jednak ten lawendowy błękit może skraść niejedno serce. My jesteśmy pewni, że kolor ten jest przepiękny i nie raz go ujrzymy w modzie czy szeroko pojętym designie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl